Byla jsem naprosto spokojená se službami, které mi Monika poskytla i s celkovým výsledkem líčení. Cením si jejího profesionálního a zároveň lidského přístupu. MakeUp byl bezchybný a přesně podle mých představ. Mohu ji jen doporučit.

Pavlína Bartáková

Děkuji paní Monice za krásné líčení, které vydrželo po celý večer. Během mé hodinky v salonu  jsem se dozvěděla i spoustu novinek o produktech a mnoho dalších užitečných rad v péči o pleť.

Petra Kubelková

Milá Moniko, moc děkuji za líčení pro tĕhu focení. Krásnĕ to odpovídalo příležitosti a mé osobnosti. Takže focení už potom byla maličkost, protože jsem se cítila ve své kůži. Určitě Vás budu doporučovat dál a ráda se zastavím na nějaký ten kurz líčení.

Adéla M.

Profesionální přístup, důraz na kvalitu, přesnost, ochota a vstřícnost. Prostě vše, co v den D potřebujete. Navíc možnost vyzkoušet svatebni líčeni předem. Líčení vydrželo celý den, i když bylo přes 30 stupňů. Dĕkuji.

Nikola F.

Moni, moc děkuji za dnešní kurzik líčení.  Děkuji za milý a profi přístup. Opravdu jsem si často nevěděla rady a tápala. Ono je fakt jiné si to takhle ucelenĕ vyslechnout a vyzkoušet a konečně nejet systémem “ pokus omyl a la drogerka“. Tolikrát jsem se ještě do výlohy nepodivala, jak jsem šla z kurzu. A je užasné vidět člověka při práci, která je jeho koníčkem. Kdo si nevi rady, Moniku určitě doporučuji.

Bára K.

Děkuji Monice za asistenci při mém foceni,  za vytvoření pohodové atmosféry a za nádherný makeup, který vydržel až do druhého dne.

Irena S.

Ráda bych touto cestou poděkovala pani Monice za svatební nalíčení a líčení maminky a svĕdkynĕ. Cítila jsem se opravdu krásná.  Jsem moc vděčná za celodenní asistenci paní Moniky na mé svatbě. Člověk se nemusi obávat, zda se leskne nebo nemá rtěnku. Monika je vždy pohotová vše doladit, aby nevěsta vypadala krásnĕ celý svůj svatební den.

Helena T.

Vřele doporučuji. Paní vizážistka má cit pro líčení a dokáže vyčarovat okouzlující a svůdné líčení. Make up celý večer krásně vydržel a líčení skvěle přizpůsobuje daným okolnostem a požadavkům.

Iveta Hejmová

Monika je velmi milá a empatická žena, která dokáže vytvořit příjemnou a profesionální atmosféru.
Její kosmetické poradenství mně bylo velkým přínosem a kouzli mně úsměv na tváři, kdykoli se na sebe po nalíčeni podívám do zrcadla. Děkuji Moniko…

Jana Hrbková

Navštívila jsem minikurz líčení, který byl opravdu skvělý. Jsem ráda, že jsem se naučila něco nového, co někdy určitě využiji. A moc za to Monice děkuji.

Anežka Lávičková

Paní Monika je skvělá a příjemná žena, která prodává nejen úžasné výrobky, ale také poskytuje skvělou službu. Dlouhá léta jsem válčila s problematickou pletí a utratila desetitisíce za různé procedury, zákroky, masti od lékařů, dále pak makeupy, korektory a pudry, abych svůj mindrák skryla před okolím. Monika mi poradila jak svou pleť hýčkat, že méně je někdy více. Naučila mne se správně, rychle a krásně nalíčit. Získala jsem díky ní i lepší sebevědomí, které pak mělo pozitivní vliv na zlepšení mé pleti. Každé setkání je velmi přátelské, pozitivní a vždy odcházím nadšená, že si domů nesu další pěkné věcičky a cenné rady pro mou krásu zvenku i zevnitř.

Martina Broukalová

Monika mě líčila na moji svatbu. Měla naprosto profesionální přístup i vybavení. Spoustu odstínů jak make-upu, tak očních stínů, takže si určitě každá vyberete. Všichni mě hrozně obdivovali jak mi to sluší.

Pavla Kačerová

S prací a přístupem Moniky Grigorjan jsem byla velmi spokojená, její líčení jsem vyzkoušela již několikrát, je velmi šikovná, jemná, nenásilnou formou dokáže člověka zasvětit do světa líčení a k její péči se budu ráda vracet.

Marcela Riedlová

Moniku jako „kosmetickou poradkyni“ firmy Mary Kay mohu jenom doporučit. S produkty jsem velmi spokojená, aktivně používám hlavně „krášlící“ kosmetiku. Monika mi vybrala správnou barvu make-upu, pudr, tvářenku… No prostě, když se nalíčím s jejími doporučujícími přípravky, musím se pochválit a tím pádem – chválím i Moniku, její práci a přístup ke mě, jako ke klientce. Také jsem s Monikou absolvovala rodinné focení, kdy Monika připravila všechny ženské členky rodiny (celkem 4) na následné focení. Moc se jí to povedlo a s výsledkem jsme byly všechny spokojené.
Moni – tobě ještě jednou za vše díky, ráda se k tobě vracím a přeji ti více takto spokojených klientek, jako jsem já.

Lenka Stará

Navštívila jsem rychlokurz líčení v salónu krásy s velmi milou a šikovnou vizážistkou Monikou, která se mi plně věnovala. Prostředí salónu bylo velmi příjemné a z make-up jsem byla nadšená, mohu vřele doporučit 🙂

Zdena Faloutová

Svatební líčeni jsem si moc užila, stejně jako moje maminka a svědkyně. Byla to opravdu příjemná a pohodová část svatebního dne. Výsledek stál za to. Moniko, děkujeme!

Kateřina H.

Maximální spokojenost. Přistup velice profesionální a nádherný make-up.

Markéta

Vřele doporučuji moji kosmetickou poradkyni paní Moniku Grigorjan. Kdykoli potřebuji pomoci ohledně výběru vhodné kosmetiky. Jak pěstící, tak i zvolení vhodné dekorativní kosmetiky, vždy je ochotná mi dobře poradit.

Martina Bílá

Monika je prostě super a líčeni bylo bez chybičky.

Lucie N.

Absolvovala jsem v salónu u paní Moniky poradenství v péči o pleť a malý kurz líčení. Naučila jsem se od ní, jak správně používat vhodné přípravky a pomohla mi i s výběrem makeupu a barev, aby ladily k oblečení.
Byla jsem moc spokojená a její rady využívám stále. Paní Monika je velmi milá, pečlivá a otevřená ke všem přáním. V salónu jsem se cítila velice dobře a odcházela jsem zkrášlená a nabitá energií. Ráda ji mohu jen doporučit.

Ivana Plačková

Moniku všem vřele doporučuji. Skvělý přistup, příjemná atmosféra a úžasná inspirace. Děkuji.

Valentina Zaalová